İstanbul
0551 989 30 32
cagataysabancioglu@gmail.com

KOZYATAĞI PARÇA EŞYA TAŞIMA

KOZYATAĞI PARÇA EŞYA TAŞIMA

Kozyatağı parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyor ve emin bir şirket arıyorsanız doğru adresi buldunuz. Kozyatağı parça eşya taşıma firması olarak profesyonel ekibimiz, çeşitli ebatlarda çalgılarımız ve taşıma ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti siz kıymetli müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Anadolu Yakası’ n da evden eve nakliyat hizmeti ile en iyi firmaların başında gelmekteyiz. Taşınma işinin hem maddi hem tinsel açıdan zorluklarının farkındayız. Bu zorluklardan müşterilerimizi kurtarıyor, eşyalarını en güvenli şekilde yeni adreslerine taşıyoruz.

Kozyatağı parça eşya taşıma  ihtiyacınız var ise bir telefon kadar uzağınızdayız. Bize telefonla yahut web adresimizden mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz ihtiyaç ve sorularınıza yanıt vererek ekspertizlerimizi size yönlendirmektedirler. Eşyalarınızın miktarı, durumu, mevcut adresin ve taşınılacak adresin konumları, katı, uzaklıkları ekspertizlerimiz tarafınca incelenerek size rapor sunulmaktadır. Bu raporda taşınma şekli ve maliyeti size bildirilmektedir. Antak kalma durumunda sözleşme yapılmakta ve eşyalarınız sigortalanmaktadır.

  • Sahrayıcedit parça eşya taşıma
  • Yenisahra parça eşya taşıma
  • Fenerbahçe parça eşya taşıma
  • Feneryolu parça eşya taşıma
  • Caddebostan parça eşya taşıma
  • Bağdat Caddesi parça eşya taşıma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir